O nás

O nás

Vydýchnite si, odpočiňte si a zažite pocit uvoľnenia, radosti a vnútorného pokoja v príjemnom prostredí útulného wellness v blízkosti Jánošíkovho rodiska – Terchovej, ktorý v sebe snúbi kvalitné relaxačné služby, rodinnú atmosféru a usmievavý personál.

Snažili sme sa pre vás vytvoriť a skĺbiť výnimočné relaxačné služby, rodinnú atmosféru a starostlivosť o klientov v nerušenej prírode v údolí pod Rozsutcom.

Milujeme wellness

Wellness pre nás nie je len prácou, ale spôsobom života. Naše služby sami pravidelne využívame, testujeme a obdarúvame nimi svojich blízkych.

Sme tímoví

Tvoríme tím ľudí, ktorý sa o vás rád stará a stará sa s úsmevom na tvári. Ústretovosť, spokojnosť a ochota je pre nás na prvom mieste.

Neustále sa rozvíjame

Posúvame sa neustále dopredu, hľadáme príležitosti, trendy a novinky na trhu, ktoré sa snažíme vpisovať do našich služieb už 20 rokov.

Zmysel pre čistotu

Kladieme veľký dôraz na krásne, čisté a hygienické prostredie. Do našich priestorov vnášame neodmysliteľnú vôňu, relaxáciu a uvoľnenie.

Hráme sa s detailmi

Zameriavame sa na maličkosti tak, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie. Aj najmenší detail môže rozhodnúť o vašom výslednom zážitku.

Priestor na relaxáciu

Prajeme si vytvárať miesta, ktoré prinesú druhým radosť a pocit vnútorného pokoja prostredníctvom skutočnej služby a unikátneho priestoru.

Všetci sú u nás vítaní a hýčkaní.

Váš Jánošíkov wellness

Špeciálne ponuky

SAUNOVÉ RITUÁLY V PLNOM PRÚDE
PREBIEHAJÚCE SAUNOVÉ RITUÁLY

 Nechajte sa nami rozmaznávať a príďte na program saunových rituálov 8. a 9. decembra od 17:00 do 19:00 hod.

08. 12. 2023  (PIATOK)

09. 12. 2023  (SOBOTA)

17:00 - RELAX rituál17:00 - DETOX rituál
18:00 - Peelingový rituál
18:00 - Citrusová seanse
19:00 - Jánošíkov dvor rituál 19:00 - Mentolový rituál

Radi Vás srdečne privítame :)