O nás

O nás

Vydýchnite si, odpočiňte si a zažite pocit uvoľnenia, radosti a vnútorného pokoja v príjemnom prostredí útulného wellness v blízkosti Jánošíkovho rodiska – Terchovej, ktorý v sebe snúbi kvalitné relaxačné služby, rodinnú atmosféru a usmievavý personál.

Snažili sme sa pre vás vytvoriť a skĺbiť výnimočné relaxačné služby, rodinnú atmosféru a starostlivosť o klientov v nerušenej prírode v údolí pod Rozsutcom.

Milujeme wellness

Wellness pre nás nie je len prácou, ale spôsobom života. Naše služby sami pravidelne využívame, testujeme a obdarúvame nimi svojich blízkych.

Sme tímoví

Tvoríme tím ľudí, ktorý sa o vás rád stará a stará sa s úsmevom na tvári. Ústretovosť, spokojnosť a ochota je pre nás na prvom mieste.

Neustále sa rozvíjame

Posúvame sa neustále dopredu, hľadáme príležitosti, trendy a novinky na trhu, ktoré sa snažíme vpisovať do našich služieb už 20 rokov.

Zmysel pre čistotu

Kladieme veľký dôraz na krásne, čisté a hygienické prostredie. Do našich priestorov vnášame neodmysliteľnú vôňu, relaxáciu a uvoľnenie.

Hráme sa s detailmi

Zameriavame sa na maličkosti tak, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie. Aj najmenší detail môže rozhodnúť o vašom výslednom zážitku.

Priestor na relaxáciu

Prajeme si vytvárať miesta, ktoré prinesú druhým radosť a pocit vnútorného pokoja prostredníctvom skutočnej služby a unikátneho priestoru.

Všetci sú u nás vítaní a hýčkaní.

Váš Jánošíkov wellness

Špeciálne ponuky

JÁNOŠÍKOV WELLNESS

Otváracia doba

PO - ŠT 16:00 - 20:00
PIA - NE 14:00 - 20:00

Pozývame Vás na fantastický zážitok sprostredkovaný saunovými rituálmi, ktoré sa konajú 29. a 30. septembra o 17:00, 18:00 a 19:00 hod.

Tešíme sa na Vás :)

S pozdravom váš tím Wellness rezortu Jánošíkov dvor